MS 7 and 9 a side Rifa Festival rosters

MS Rifa Festival teams (7 a side girls and 9 a side boys) will be added below after tryouts are over in Aug 2018 and will be posted by Monday or Tuesday this week.

Festival Dates for 2018 season- Boys Festivals for C divisions will be played at BSM. Sept 1,8,22 and finals on Oct 6. Girls festivals will be played at ISM Sept 1,22 and finals on Oct 6

For 2018 season- MS Girls gr. 5-8 born ’05-’08- Coach Mora/Jen/Ce/Bourgingnon- Training days Mon&Thurs 3:15-4:45pm. 

MS Girls Gold-(Training days Mon/Thurs 3:15-4:45pm.)

Hahn Dani
Wuu Madison
Lucci Eva
Bloom Anna
Kurtic Veronica
Dey Kalyana
Shin christine
Oldfield Devika
Magbago Princess Lovely
Drysdale Lauren
Kiefer Diaz Helena
Gaines Danielle
Relf Bella
Aligan Ysabel
Hoffman Marlene
Wegennar Daphne

 

MS Girls Green(Training days Mon/Thurs 3:15-4:45pm.)

Raemaekers Marjin
Siller Rae
Bhattactiarya Uhinee
Georgy Sierah
BerdanaPerdana Cemara
Syed Jasmeena
Yun Haemin
Robertson Hazel
Vermont Ines
Belbase Leeyah
Curry Sophie
Curley Maya
Kumar Gaayathri
Candelet Emily
Wegennar Daphne

 

MS Girls White(Training days Mon/Thurs 3:15-4:45pm.)

Chittick Mina
Dey Kiyoko
Park Sieun
Andrysiak Chloe
van Rijn Noor
Go Jodee
Kimberley Eloise
Rush Olivia
Tan Olivia
De Leon Roxanne Margaux
Pads Shavani
Syed Fatima
Vermont Ines
Shibuya Nana
Bean Caroline

 

For SY 2018- RIFA MS Boys gr. 5/6 C1,C2,C3  teams born 07-08- 9 a side competition. Playing roster 20 players.

MS boys C1 (07-08) team Coach Eric Galang Training days Tues/Fri 3:15-4:45pm

Brzobohaty Adam
Chen Yang Yang
Down Braedon
Ezz el Arab Ali
Germani Lance
Haider Salaar
Luy Emil
Lee Jisung
Lewis Morgan
Marmonier Theau
Peabody Arden
Porsgaard Larsen Peter
Richardson Matthew
Sweringen Matias
Teo Ken
Zhang Simon

 

MS boys C2(07-08) Coach Chris Mora Training days Tues/Fri 3:15-4:45pm

Brunner Danny
Chance Luka
Curry Luke
Gallus Tom
Gallus Will
Kobayashi Kosuke
Lerma Diego
Miller Tai
Nishimura Masanobu
Petersen Chris
Policarpo Julian
Roccon Nathan
Takahashi Fahi Kai
Wesner Joaquin
Yoon Joowon
Yusupov Amirkhon

 

MS boys C3(07-08)  Coach Mike SimsTraining days Tues/Thurs 3:15-4:45pm

Aligan Raphael
Anderson Dylan
Ariyur Tanish
Bencze Balazs
Bliss Leo
Daly Brian
Drysdale Aaron
Hsu Bill
Jeon Juno
Lee Jason
Pechoucek Matej
Reyno Leon
Reyno Pipo
Sachdev Andre
Bassett Gavin

Since 1920 – 'Once a Bearcat always a Bearcat'

Skip to toolbar